Czas na umysł 3.0. ZAPROSZENIE

…bo nadszedł już Czas na umysł 3.0

Czas na umysł to skierowana do młodych naukowców ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL.

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w studium w zakresie szeroko rozumianego umysłu i poznania. W tym roku nasze spotkanie zaplanowaliśmy w Tygodniu Wiedzy o Mózgu 2021.

Zamiarem organizatorów jest, aby wykłady i warsztaty w tegorocznej edycji Czasu na umysł wykroczyły poza interdyscyplinarne ramy neuronauki i kognitywistyki. Dlatego też do udziału w naszym marcowym spotkaniu, które rozpocznie się w Europejski Dzień Mózgu, niezależnie od neuronaukowców i kognitywistów, zapraszamy przedstawicieli dyscyplin pokrewnych tj. filozofia, językoznawstwo, antropologia, neurobiologia, a także reprezentujących nauki społeczne socjologów i psychologów.

Problematyka podejmowana podczas wykładów plenarnych związana będzie z Osobą i różnymi polami naukowych zainteresowań zmarłego 14. listopada 2020 r. Prof. Piotra Francuza, któremu dedykujemy naszą konferencję.

W tym roku konferencja jest bezpłatna i odbędzie się online za pośrednictwem platformy MS Teams.

Więcej informacji dotyczących wystąpień naszych gości podamy wkrótce!

Warunkiem udziału w konferencji w sesji studencko-doktoranckiej jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez kwestionariusz online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *